Головна

Операційний стілець GOLEM O для офтальмологів, лорів, дерматологів, пластичних і нейрохірургів

  • Головна
  • Новини
  • Операційний стілець GOLEM O для офтальмологів, лорів, дерматологів, пластичних і нейрохірургів

Операційний стілець GOLEM O для офтальмологів, лорів, дерматологів, пластичних і нейрохірургів


Операційний стілець GOLEM O для офтальмологів, лорів, дерматологів, пластичних і нейрохірургів

До цього моменту предметом наших описів ставали в основному операційні столи та гінекологічні крісла GOLEM. Вони створені для пацієнтів, які в ході огляду, процедур і операцій будуть знаходиться на них. Але є особливий продукт, операційний стілець GOLEM O, і створений він безпосередньо для фахівця який оперує.

Ми всі звикли, що хірург в кінофільмах і телерепортажах стоїть біля операційного столу. І це дійсно відбувається саме так, якщо мова йде про порожнинної хірургії: абдомінальної, торакальної, кардіохірургії, травматології. Але також у багатьох областях медицини фахівець хірургічного профілю змушений проводити операції в умовах, які вимагають від нього максимальної точності в рухах, фіксування рук в одному положенні протягом дуже тривалого часу, або ж навпаки - виконання численних процедур цілої низки пацієнтів, які відрізняються короткочасністю, але вимагають повністю прибрати випадкові руху, тремор і т.п. І тоді доктор оперує сидячи. Але на чому він сидить в цей час?
Справа в тому, що сидячи біля операційного столу, хірург стикається з новими аспектами в своїй роботі. По-перше, класична робоча поза в «великої хірургії» для оператора - це стоячи. Завдяки цьому навіть в ході тривалих, багатогодинних операцій хірург зручно вирішує питання підтримки стерильності власних рук і операційного поля - вони часто знаходяться на рівні його живота, як і операційна рана. У разі ж коли хірург сідає, навіть в нижній точці самого операційного столу його руки повинні виявитися вище, разом з відносно піднявся операційним полем. Аж до рівня його грудей або навіть підборіддя. Протримати так руки, навіть не виконуючи будь-яких операцій, і п'ять хвилин складно. У нейрохірургів цю проблему буває навіть вирішують за допомогою наднизької положення операційного столу особливої ​​конструкції. Але якщо дозволити «замитої» оператору зі стерильними руками поставити свої лікті на спеціальні підлокітники - у нього автоматично піднімуться руки, більш того - положення їх буде легше контролювати в ході тривалих операцій, періодично даючи можливість собі перепочити.
В операційному стільці GOLEM O фахівець який оперує може налаштувати будь-яке положення підлокітників завдяки складному механізму їх регулювання. Більш того, настройку висоти стільця оператор регулює сам в широкому діапазоні шляхом натискання ножних педалей - фактично не відриваючи очей і рук від робочої зони. Операційний стілець можна укомплектувати батареєю, однієї зарядки якої досить щоб забезпечити багатогодинну роботу протягом 3-4 днів.