Головна

Лор/офтальмологія

Пацієнти ЛОРа та офтальмолога, дерматолога і навіть пластичного хірурга часто отримують консультації, сидячи на звичайному стільці для відвідувачів. Натомість лікарі цих спеціальностей здебільшого мають виконати певні маніпуляції – діагностичні, або лікувальні: від простих процедур до тривалих операцій. Для цього необхідні спеціальні пристрої – ЛОР-крісло (що власне чудово підходить і окулісту, а також дерматологу та лікарю естетичної медицини), а для складніших і триваліших операцій, особливо під наркозом – спеціалізовані операційні столи з фіксацією як голови самого пацієнта, так і рук спеціаліста, який оперує.

ЛОР-крісла та операційні столи GOLEM виробництва чеської компанії RQL дозволяють обрати саме те місце для Вашого пацієнта, яке буде йому зручним. Оглядове/маніпуляційне крісло для амбулаторного кабінету з мінімальним набором функцій, або з повним комплектом електроприводів для оглядів та швидкої зміни положення пацієнта в разі потреби. Або ж спеціальний операційний стіл з широким вибором спеціальних упорів для рук лікаря та фіксацією голови пацієнта.

GOLEM є синонімом міцної та надійної конструкції, першокласного дизайну та витонченого функціоналу, що поліпшувався впродовж багатьох років.

У виготовленні крісел та столів GOLEM застосовуються найякісніші компоненти світових лідерів: електроприводи LINAK (Данія), колеса TENTE (Німеччина), гідравлічні приводи POWER-PACKER (Голандія), фурнітуру ELESA-GANTER (Італія та Німеччина), штучну шкіру SPRADLING (США), газові пружини BANSBACH (Німеччина).

Металеві частини вкриті порошковим покриттям (сірий RAL 7035), яке безпечне для здоров’я людини. Робочі поверхні якісно обтягнуті штучною шкірою, сертифікованою для використання в сфері охорони здоров’я; вибір з-поміж 20 кольорів відповідно до нашого каталогу доступний без жодних доплат.

Нижня рама, рухомі механізми та всі сегменти захищені спеціальним пластиковим покриттям, що легко миється, виготовленим з білого АБС-пластику – з міркувань безпеки та гігієни.

Всі частини можуть митись та дезінфікуватись звичайними миючими засобами.

Використання високоякісних електроприводів, що працюють тихо і без вібрації, та лінійних каналів попереджає горизонтальні зсуви під час налаштування висоти робочої поверхні (жодних змін положення пацієнта при підйомі або опусканні).

Гарантійний період обслуговування складає один рік. Якісний сервіс в цей час, так само як і в післягарантійний період, забезпечується кваліфікованими інженерами нашої компанії.