Головна
Обладнання
ЭКМО
Дренування грудної клітини

Новини

Комплексне оснащення кабінету гінеколога: крісло-стілець-кушетка-стіл

Навіть первинний огляд гінеколога вимагає великої кількості різного устаткування - від оглядового гінекологічного крісла і кольпоскопа, до кушетки або оглядового столу для УЗД, самого УЗД-апарату, шафок і мобільних тумбочок. При цьому із обладнання з м'якою оббивкою можуть бути присутніми: власне оглядове гінекологічне крісло, стіл або кушетка для УЗД, стільчик для самого лікаря.

Як вибрати гінекологічне крісло? Частина 3. Гінекологічне крісло або стіл?

Допустимо вам необхідно час від часу надавати пацієнтці положення лежачи на прийомі. І для цієї мети ви навіть вибираєте кушетку або спеціалізований стіл (наприклад, стіл для УЗД) і замислюєтеся про те, як це все розмістити в невеликому кабінеті. З незручностей відзначимо самі переміщення пацієнтки зі стільця на крісло, з крісла на кушетку і назад на стілець - цілий логістичний ланцюжок.

 

Гінекологічне крісла і операційні столи від TG Health

Компанія Ті Джі Хелс з 2015 року займається просуванням на ринок нового, якісного і високо конкурентного обладнання від кращих виробників ЄС і США. Спочатку сконцентрувавшись на спеціалізованому обладнанні і матеріалах для кардіохірургії та реанімації, такому як обладнання для ЕКМО і дренирующие системи від Getinge Group, ми суттєво розширили свій асортимент, зробивши акцент на гінекологічних кріслах та операційних столах, функціональних ліжках, що дозволяє зацікавити масового покупця. Наше завдання як імпортера нового обладнання європейського виробництва - зробити таку продукцію доступною широкому колу покупців.

Як ексклюзивний дистриб'ютор продукції GOLEM ми пропонуємо високоякісні чеські гінекологічні крісла, операційні столи, каталки, крісла для ЛОР-кабінетів, для взяття проб, діалізних крісла, оглядові та реабілітаційні столи, проктологічні столи, УЗД-столи, стільці для дітей з ДЦП, кушетки, інші спеціалізовані столи, крісла та стільці, для яких характерні висока функціональність, гарантовану якість і гарна, конкурентна ціна.

Широкий спектр функціональних ліжок польського виробництва Reha-bed, призначених як для медичних, так і реабілітаційних установ, центрів по догляду за людьми похилого віку, а також для індивідуального догляду на дому. В асортименті є різні меблі, медичні, протипролежневі матраци.

Спеціалізоване обладнання для підтримки життєдіяльності в умовах реанімації шляхом примусового газообміну і циркуляції крові пацієнта по зовнішньому контуру, поза його тіла - ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація), від лідера в цій галузі, Getinge Group (Німеччина). Пропонуємо витратні матеріали для проведення процедур, різнобічну допомогу і сприяння розвитку і навчання цієї перспективної і бурхливо розвивається в світі галузі. Процедура ЕКМО неминуче повинна завершувати боротьбу за пацієнта в умовах розвиненої дихальної та / або серцевої недостатності, що дозволяє в умовах реанімації стаціонарів знижувати рівень лікарняної смертності майже в два рази, в першу чергу за рахунок порятунку потенційно життєздатних, молодих пацієнтів, дітей.

Дренірующіе системи Atrium (США) від Getinge Group - витратні матеріали для постановки плевральних і перикардіальних дренажів у пацієнтів після втручання на грудній клітці, серце. Дана продукція застосовується в торакальної і кардіохірургії, системи Atrium Oasis і Atrium Ocean використовуються повсюдно, в першу чергу в США і ЄС