Головна

Про нас

Про нас


Компанія «TG Health» з 2015 року займається імпортом, продажем, обслуговуванням медичного обладнання. Офіційно представляємо обладнання чеського виробництва компанії RQL (широкий асортимент медичних крісел, столів, кушеток, засобів транспортування, обладнання для людей з обмеженими фізичними можливостями GOLEM), медичні вироби провідного світового виробника GETINGE GROUP (системи для підтримки життєдіяльності (ЕКМО), дренажні системи ATRIUM для дренування грудної клітини).

Основоположним для «TG Health» є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для нас важлива якість, надійність обладнання, що постачається; ми забезпечуємо післягарантійне обслуговування, впровадження нових медичних технологій, підвищення професійного рівня лікарів-практиків, надаючи навчальні відеоматеріали з різних тематик, наукові статті, проводимо майстер-класи, конференції. Ми запрошуємо провідних світових фахівців для навчання наших лікарів, відправляємо українських докторів для обміну досвідом на конференції та інші заходи в Європу.

Саме за допомогою освіти, що йде часто попереду продажу, ми вносимо свою лепту в поліпшення рівня медичної допомоги в Україні.