Головна

Хірургія

Операційний стіл TG Health

Будь то клініка естетичної медицини або кардіохірургічний стаціонар - операційний стіл займає центральне місце в серці будь-якого медичного закладу - операційної. Існує  поширена думка фахівців: хочеш з першого погляду оцінити рівень складності проведених в клініці операцій - подивися на операційний стіл, на якому працюють її лікарі.


Операційний, або ж хірургічний, або ж лікувальний (маніпуляційний, перев'язувальний) стіл потрібен не тільки хірургу - він потрібен травматологу, ортопеду, ЛОР-лікарю, офтальмологу, урологу, гінекологу, проктологу, пластичному хірургу, дерматологу - по суті всім фахівцям, чиє лікування в тій чи іншій мірі вимагає хірургічних маніпуляцій. Компанія RQL виробляє різноманітні операційні і лікувальні столи під маркою GOLEM з 2004 року. При цьому необов'язково для короткострокових амбулаторних втручань купувати складний операційний стіл з розподілом на 5 і більше сегментів, з рентгенпрозорою стільницею і тому подібними опціями, що вимагаються для тривалих багатогодинних втручань (як, наприклад, найбільш складна модель операційного столу GOLEM 5TB) - часто достатньо лікувального столу з окремим сегментом для голови, щоб регулювати її положення, а також піднімати і опускати весь стіл електроприводом (як GOLEM 2S), або ж користуватися лікувальним хірургічним столом з окремими сегментами ніг, сидіння, спинки і голови, але при цьому обійтися стільницею, яка не буде рентгенпрозорою, а також не буде повертатися на бік (як GOLEM 4S), а щодо опції нахилу по Тренделенбурга / Антітренделенбургу - індивідуально вирішити, додавати її чи ні . Подібний широкий вибір різних столів, а також ряд вірних інженерних рішень дозволяють нашим хірургічним столів успішно конкурувати на європейському ринку.


Одне з таких інженерних рішень - відмова від механіко-гідравлічних столів. Зазвичай вибір подібних варіантів пов'язаний з двома міркуваннями: економією і надійністю простого механічного управління. Всі операційні столи GOLEM, аж до найпростіших лікувальних столів GOLEM 2S і GOLEM PROKTOLOG комплектуються виключно електроприводами. Надійність їх забезпечується тим, що використовується електроніка і електродвигуни провідного датського виробника LINAK, економність вибору - за рахунок обрання відповідної моделі самого стола (операційний стіл для амбулаторних хірургічних втручань GOLEM 2S, і навіть GOLEM 4S, складе конкуренцію навіть самому простому китайському механіко-гідравлічного столу, при цьому перевершуючи його і в естетичному плані, і в питаннях надійності та довговічності).


Операційні і лікувальні столи GOLEM мають надійну конструкцію, відрізняються першокласним дізайном і дозволяють зробити оптимальний вибір будь-якому фахівцю.