Головна

Функціональні ліжка

Функціональна ліжко - обов'язковий, базовий елемент догляду за пацієнтом, в похилому віці, що видужують в реабілітаційному центрі або навпаки йдуть з життя в хоспісі, людиною з тимчасово або постійно обмеженими фізичними можливостями. Сфера застосування функціональних ліжок надзвичайно широка. До них відносяться і звичайні стаціонарні медичні ліжка, і ліжка виконані в різноманітних дизайнах для домашнього використання, ліжка в реабілітаційних центрах, для будинків престарілих, для хоспісів.

Що найважливіше для функціонального ліжка, так це не дизайнерське рішення, а то різноманіття функцій, яке вона надає людині. Людині, що зіткнулося з проблемами фізичної малорухомості, а то і зовсім нездатності самостійно пересуватися або навіть міняти положення тіла в ліжку. І тому вкрай потребує матеріальної допомоги і заміщення великого числа рухів, про виконання яких здоровий і фізично активна людина ніколи і не задумається.

Ліжка універсальні функціональні польського виробництва Reha-Bed виготовляються з високоякісних матеріалів. Велика увага приділяється довговічним і міцним комплектуючих. Системи бічних рейок кріпляться за допомогою алюмінієвих напрямних, вони зроблені з бука власного виробництва. Електроприводи німецького виробника Dewert. Дерев'яні бильця виконані також з бука, який сушиться і обробляється самим виробником. Платформи доступні з дерев'яними ламелями, або ж з металевими ламелями, або ж зі спеціальною сіткою. Вони є дво-, три- і чотирьохсекційного, і дозволяють приймати будь-яку позу за допомогою електроприводів. Також регулюється висота самих ліжок, положення з опущеним головним кінцем або ж опущеними ногами. Всі регулювання здійснюються з пультів, в яких передбачена оригінальна система блокування, що дозволяє домогтися максимальної безпеки використання функціональних ліжок Reha-Bed.

До функціональних ліжок TG Health пропонуються спеціалізовані медичні матраци польського виробництва, зі спеціальними дихаючими, вологонепроникними чохлами. Вони доступні в різних версіях, і дозволяють підібрати варіант від звичайного для людини середньої комплекції, до дитини або ж баріатричні пацієнта, що витримують велику вагу, або ж спеціальні протипролежневі матраци в функціональне ліжко будь-якого розміру.