Головна

Новини

Новини


Урологічне крісло GOLEM URO 6 ET

Спеціалізоване урологічне крісло GOLEM URO 6ET виявиться незамінним як в кабінеті, так і в операційному залі самого вимогливого уролога.

Гінекологічне крісло GOLEM 6 серії як база для спеціалізованих медичних крісел і столів

Розроблена в Чехії серія гінекологічних крісел GOLEM 6 виявилася настільки вдалою як з інженерної, так і з ринкової точки зору, що на її базі створили цілий ряд крісел і столів для інших лікарських спеціальностей.

Ліжка універсальні як абсолютна необхідність в будинках для людей похилого віку

Доцільність наявності функціональних ліжок в спеціалізованих установах для літніх людей зараз не викликає сумніву ні у фахівців, ні у родичів. Продукція компанії REHA-BED дозволяє реалізувати плани по оснащенню будинків престарілих функціональними ліжками навіть там, де раніше це здавалося неможливим.

Операційний стілець GOLEM O для офтальмологів, лорів, дерматологів, пластичних і нейрохірургів

До цього моменту предметом наших описів ставали в основному операційні столи та гінекологічні крісла GOLEM. Вони створені для пацієнтів, які в ході огляду, процедур і операцій будуть знаходиться на них. Але є особливий продукт, операційний стілець GOLEM O, і створений він безпосередньо для фахівця який оперує.

Операційний стіл GOLEM ENT для офтальмології, ЛОР, дерматології та пластичної хірургії

Операційний стіл GOLEM ENT займає особливе місце серед продукції GOLEM-завдяки унікальним конструктивним особливостям він ідеально підійде для ряду фахівців вузького профілю: окулістів, оториноларингологів, дерматологів і пластичних хірургів.

Чому нове гінекологічне крісло ГОЛЕМ краще б/у крісла з Німеччини

Вживані товари з ЄС масово надходять на український ринок. Одяг секонд-хенд і евробляхі везуть для масового покупця, а списане медичне обладнання - для лікарів. Навколо нього ходять різні міфи - поговоримо про тих, що стосуються гінекологічних крісел.

Лікувальні столи GOLEM 2S, 4S. Частина 3. Операційний стіл для щелепно-лицевої хірургії на базі GOLEM 4S

Операційний стіл для щелепно-лицевої хірургії ставить користувача перед непростим вибором: з одного боку, операційна область невелика, обмежується обличчям і максимум шиєю, а з іншого боку - звичайне стоматологічне крісло, часто використовується фахівцями, не підходить для серйозних завдань.

Участь TG Health в Х Ювілейному International Medical Forum в Києві

Стало доброю традицією участь TG Health в International Medical Forum в Києві. І в квітні 2019 року, при відкритті десятого ювілейного форуму, наша компанія розмістила експозицію широкого асортименту спеціалізованої медичної меблів.

Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 3

У попередній статті на цю тему ми розглядали використання в домашніх умовах функціональних ліжок REHA-BED TAURUS. У той же час подібного призначенням ідеально підходять REHA-BED LEO, здатні надати найбільшу різноманітність в зовнішньому вигляді.

Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 2

При використанні в домашніх умовах функціональних ліжок REHA-BED акцент у покупця зміщений в сторону зовнішнього вигляду ліжка. У минулій статті ми розповіли про те, що не це є головним, але оскільки «з покупцем не сперечаються», і вдіяти нічого не можна - виробник REHA-BED здатний здивувати різноманітністю рішень в дизайні.