Головна

Гінекологічне крісло GOLEM 6 серії як база для спеціалізованих медичних крісел і столів

  • Головна
  • Новини
  • Гінекологічне крісло GOLEM 6 серії як база для спеціалізованих медичних крісел і столів

Гінекологічне крісло GOLEM 6 серії як база для спеціалізованих медичних крісел і столів


Гінекологічне крісло GOLEM 6 серії як база для спеціалізованих медичних крісел і столів

Розроблена в Чехії серія гінекологічних крісел GOLEM 6 виявилася настільки вдалою як з інженерної, так і з ринкової точки зору, що на її базі створили цілий ряд крісел і столів для інших лікарських спеціальностей.

Самі гінекологічні крісла GOLEM 6 серії підходять для використання як гінекологами, так і урологами. Особливо вдала лікувальна лінійка GOLEM 6 treatment, яку з успіхом застосовують оперують урологи в операційних. Проте, спеціально для урології на базі даних гінекологічних крісел була розроблена модель GOLEM URO 6ET.

В урологічному кріслі GOLEM URO 6ETвозможно виконання уродинамического дослідження, операцій урологічного спектра. Воно виконане на базі гінекологічного крісла GOLEM 6ET, але відрізняється поглибленим вирізом в сидінні і наявністю додаткового сегменті ніг спеціального випинання, комплиментарного цьому вирізу. Крім того, доданий справа держатель для урофлоуметра. За запитом він може кріпиться під ліву руку лікаря - зліва.

Також існує модифікація як акушерського столу.
В акушерському кріслі GOLEM birth table до стандартного оснащення гінекологічного крісла GOLEM 6ET treatment додана конструкція, що дозволяє переважувати додатковий сегмент ніг в трьох різних положеннях. Останнє дозволяє надавати породіллі гінекологічне положення сидячи, лежачи і колінно-ліктьову позицію. Існуюча пам'ять на три запрограмованих робочих положення дозволить швидко змінювати конфігурацію крісла в ситуаціях, коли на ручну настройку немає часу.

Крім того, розроблено унікальне крісло для хірургів, що займаються проблемами діабетичної стопи - подологіческое крісло GOLEM PODI. В цьому кріслі реалізована ідея роздвоєного сегмента ніг зі спеціальною налаштуванням окремих його секцій, щоб хірург, який проводить обробку стопи, міг зручно і правильно налаштувати положення ніг пацієнта. При цьому можливо налаштувати секції таким чином, щоб створити упор для п'яти у пацієнтів з різною довжиною ніг, або ж навпаки - звільнити п'яту для її хірургічної обробки. У цей час пацієнт знаходиться в зручному положенні на кріслі - на противагу часто має місце альтернативі, коли він лежить на столі в перев'язочній. Але якщо необхідна операція з наркозом, і потрібно надати пацієнту горизонтальне положення - подологіческое крісло GOLEM PODI з легкістю трансформується в операційний стіл.