Головна

Ліжка універсальні як абсолютна необхідність в будинках для людей похилого віку

  • Головна
  • Новини
  • Ліжка універсальні як абсолютна необхідність в будинках для людей похилого віку

Ліжка універсальні як абсолютна необхідність в будинках для людей похилого віку


Ліжка універсальні як абсолютна необхідність в будинках для людей похилого віку

Доцільність наявності функціональних ліжок в спеціалізованих установах для літніх людей зараз не викликає сумніву ні у фахівців, ні у родичів. Продукція компанії REHA-BED дозволяє реалізувати плани по оснащенню будинків престарілих функціональними ліжками навіть там, де раніше це здавалося неможливим.

Трендом всього розвиненого світу є зростання числа людей похилого віку, а з ним і стрімкий розвиток інфраструктури для них - в тому числі і будинків відпочинку, пансіонатів для літніх людей або будинків для людей похилого віку - як би ці установи не називалися.
Автор цих рядків, зіткнувшись з необхідністю сезонно поміщати літню родичку в пансіонат на літо кілька років тому, сподівався побачити укомплектовані функціональними ліжками спальні. Об'їздивши все що міг надати на той момент Київ і область навколо, можна було подивитися багато сучасних пропозицій, із спеціально збудованими під ці цілі будинками, зі складними конструкціями пандусів, ванних і туалетів, доглянутою територією, кімнатами відпочинку і т.п. речами, які були покликані сподобатися родичам. На жаль, рідкісний гість подібних місць міг в повній мірі скористатися такими можливостями. У той же час ліжка, де люди проводять там більшу частину часу, були звичайними, як ніби для людини, який поспить 7-8 годин, встане і побіжить на роботу. І не буде знаходитися в ній по 15-20 годин, а часом і все добу. Навіть постояльців, які не могли самостійно вставати, і не дивлячись на щоденний догляд вже мали пролежні, залишали в тих же звичайних ліжках на звичайних спальних матрацах. Подібна ситуація не може зберігатися.
У всьому розвиненому світі основний споживач функціональних ліжок - будинки престарілих. Це перший і найважливіший аксесуар, необхідний для правильного догляду за літньою людиною, обмеженим в руховій активності. Функціональна ліжко з хорошим набором рухів, укомплектована медичним або спеціалізованим протипролежневі матраци - зовсім не розкіш, вона принципово необхідна, і дозволяє перевести догляд за такими людьми на якісно інший, вищий рівень.
Намагаючись здешевити закупівлю, особливо в умовах малорозвинених ринку цих послуг в Україні, власники подібного бізнесу шукають колишні у вживанні ліжка з таких же закладів Західної Європи. Ліжка універсальні функціональні REHA-BED, нові вироби польського виробництва з гарантією, здатні скласти конкуренцію старим, зношеним ліжок, користуватися багато років, які часто вже не піддаються ремонту. Можливості і зовнішній вигляд нових функціональних ліжок непорівнянні з подібною альтернативою, тоді як різниця в ціні нових польських і б / у німецьких може виявитися не настільки вже істотної.