Головна

Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 2

  • Головна
  • Новини
  • Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 2

Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 2


Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 2

При використанні в домашніх умовах функціональних ліжок REHA-BED акцент у покупця зміщений в сторону зовнішнього вигляду ліжка. У минулій статті ми розповіли про те, що не це є головним, але оскільки «з покупцем не сперечаються», і вдіяти нічого не можна - виробник REHA-BED здатний здивувати різноманітністю рішень в дизайні.

Спочатку визначимося з тим, що в домашніх умовах, коли функціональне ліжко купується для близької людини, її можливості повинні відповідати максимуму надаються рухових функцій. Адже користувач буде проводити більшу частину свого часу на неї, і якщо неповна функціональність лікарняному ліжку обмежує пацієнта на період госпіталізації, то в разі домашньої ліжка це відбувається все життя. Тому для домашнього користування переважно звузити вибір між варіантами ліжок REHA-BED TAURUS і LEO.


Ліжка універсальні функціональні REHA-BED TAURUS надають повний набір рухових можливостей. У них передбачена регуляція висоти, положення Trendelenburg і Anti-Trendelenburg, регуляція спинного сегмента, а крім того колінного згину за рахунок регуляції сегментів стегон і гомілок, і функція авто-контур. За рахунок простої конструкції ці ліжка мають високо конкурентні ціни, і щоб не погіршувати цей найважливіший показник варіантів дизайну билец - основний декоративної дерев'яної частини ліжка в ногах і в голові - не надається. З іншого боку, можливі конструктивні варіанти по зміні зовнішнього вигляду: в базовій версії REHA-BED TAURUS електричні двигуни, які здійснюють регуляцію висоти, а також положень Trendelenburg і Anti-Trendelenburg, відкриті і розташовуються зовні билець. Існує поліпшена версія, REHA-BED TAURUS LUX, в якій електричні двигуни заховані за декоративними накладками в колір билець. Це дозволяє не бачити їх, а сама функціональне ліжко в складеному вигляді практично не відрізняється від звичайної домашньої ліжка, хіба що в ній будуть присутні колеса TENTE з індивідуальними гальмами - зручні, надійні, але мають універсальний дизайн з металу і сірої гуми. Існують знижені версії цих функціональних ліжок TAURUS LOW і TAURUS LOW LUX. Всі металеві частини покриті порошковим покриттям кольору пудри. При бажанні можна замовити спеціальну версію, де всі металеві деталі будуть мати колір срібла.


Дерев'яні частини (бильця, бічні обмежувачі) виконані з бука і покриваються різноманітними за кольором лаками. За замовчуванням на складі завжди доступні ліжка в кольорі «Бук» і «Дуб світлий». Інші кольори доступні за попереднім замовленням.