Головна

Лікувальні столи GOLEM 2S, 4S. Частина 2. Операційний стіл для передопераційної на базі GOLEM 2S

  • Головна
  • Новини
  • Лікувальні столи GOLEM 2S, 4S. Частина 2. Операційний стіл для передопераційної на базі GOLEM 2S

Лікувальні столи GOLEM 2S, 4S. Частина 2. Операційний стіл для передопераційної на базі GOLEM 2S


Лікувальні столи GOLEM 2S, 4S. Частина 2. Операційний стіл для передопераційної на базі GOLEM 2S

У передопераційної хворий виявляється перш ніж потрапити до хірурга, і працює з ним в ній в першу чергу анестезіолог. Але при цьому складність процедур, яким пацієнт піддасться, часом вище ніж інші операції: тут виконується інтубація, постановка центрального венозного катетера, периферичних вен і артерій та інші. На чому ж в цей час буде власне знаходиться хворий?

Припустимо, пацієнт привезений на каталці. Неправильно було б його залишати на ній же, в силу декількох причин: заходи здійснюються в чистій зоні, перебування хворого на транспортувальному засобі робить «чистоту» умовною. Каталка не пристосована для інтубації, виведення руки для постановки периферичних судин, швидкого і надійного зміни висоти стільниці самим оператором.


Для всього цього знадобиться операційний стіл. Але з іншого боку, операційний стіл - задоволення не з дешевих. Ось тут може стане в нагоді широка продуктова лінійка GOLEM, і в першу чергу бюджетний варіант операційного столу за все з двома сегментами - GOLEM 2S.
Операційний стіл GOLEM 2S складається всього з двох сегментів: тіла і голови. Висота регулюється електроприводом, нахил сегмента голови, в тому числі і для інтубації, виконується механічним шляхом.


Хмарно стільниця для тіла виявляється вдалим вибором у випадку, якщо в передопераційної до операції будуть готувати абсолютно різних за антропометричними даними пацієнтів - і дорослих, і дітей, і підлітків. Такий стіл не потребуватиме додаткових налаштувань, що важливо: адже його вибір обумовлений саме необхідністю зекономити час, і було б нелогічно витрачати час для його налагодження.
З важливих і зручних опцій, які спростили б роботу на ньому, варто відзначити додавання коліс, що дозволить перевозити пацієнта з нього на основний операційний стіл, а також функцію Trendelenburg на електроприводі.


Для економії стіл в базовій версії не комплектується ЄВРО-рейками, але на нього вони додаються у вигляді коротких сегментів: в ділянку рук, тазу або ніг. Таким чином можливо навішувати додаткове обладнання: підлокітники для постановки периферичних катетерів, стійки для крапельних вливань, дуги, пояси кріплення, а також деяких інших, як показано на наступних фото.

Бічні поручні дозволяють убезпечити пацієнта при транспортуванні з передопераційної в операційну, особливо в разі якщо він заінтубований і знаходиться в медикаментозному сні.