Головна

Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 1

  • Головна
  • Новини
  • Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 1

Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 1


Ліжка універсальні функціональні REHA-BED для домашнього користування. Частина 1

Ліжка універсальні функціональні REHA-BED виготовлені з урахуванням того, що знайдуть свого користувача не тільки в центрах для реабілітації, догляду за людьми похилого віку та які потребують особливої уваги, хоспісах. Ці ліжка робляться максимально комфортними, але при цьому можуть вписатися в домашній інтер'єр, стати незамінним помічником вдома.

Важливо зрозуміти, що функціональне ліжко - це не звичайні домашні меблі. Спеціальні матеріали, колеса, електроприводи істотно здорожують то, що ще називається ліжком, але варто вже як сучасний смартфон.
Не можна відноситься до функціональних ліжок як до звичайних меблів. Можливості, які отримує з ними людина, фізично здорового і молодому здадуться чимось невеликим і незначним. На жаль, по достоїнству оцінити їх зможе тільки той, хто вже серйозно обмежений у фізичній активності. Для нього вони стануть безцінні.
Але покупці часто хотіли б отримати функціональність за мінімальну ціну, і для цього готові пошукати старі, що були у вжитку ліжка. При цьому головна увага звертається на збереження зовнішнього вигляду: таке ліжко вибирають ніби це просто меблі.
У той же час важливо не відсутність подряпин на спинці, неяскравий і непобляклий лак. Важливо, щоб завтра не вийшов з ладу один або два електромотора, щоб пульт працював. Нехай це і тавтологія, але в функціональної ліжка найважливіше - її функціональність.
Є міф про те, що на ринку існує велика кількість німецьких б/у ліжок, в хорошому стані. Треба розуміти, що в німецькому будинку для літніх людей списання обладнання відбувається значно пізніше, ніж продає свій автомобіль приватна особа, або ж медобладнання лікарня. Навіть в робочому стані таке ліжко технологічно буде застарілою, і при поломці можливостей полагодити не надасть.
Ще один міф: ці б/у ліжку істотно дешевше нових. Питання - які нові? Якщо зіставити вартість використаної протягом десятиліть німецької ліжка з будинку престарілих, і нової функціональної ліжка польського виробництва - Ви не відчуєте відчутної різниці.
Часто родичі людини, якій показано перебування в функціональної ліжка, побоюються купувати її, тому що їх відштовхує зовнішній вигляд багатьох аналогів: з ними кімната перетворюється в лікарняну палату, кудись пропадає домашній затишок, і це важливо не тільки самому покупцеві, але і людині , який згодом буде проводити в цьому ліжку весь свій час.
Зовнішній вигляд функціональних ліжок REHA-BED приємно порадує Вас, і варіанти його, в першу чергу для домашнього користування, ми розглянемо в наступній статті.