Главная

Флагман чешского производителя гинекологических кресел GOLEMF1. Часть 2

Флагман чешского производителя гинекологических кресел GOLEMF1. Часть 2


Флагман чешского производителя гинекологических кресел GOLEMF1. Часть 2

Гинекологическое кресло GOLEM F1 разработано для широкого спектра применения – как смотровое операционное кресло, в гинекологии, урологии, а также при экстракорпоральном оплодотворении. Последняя сфера заслуживает особого внимания, именно о применении этого кресла в ЭКО пойдет речь дальше.

Одной из наиболее динамично развивающихся отраслей медицины в Украине является репродуктивная частная практика. Использование гинекологических кресел при экстракорпоральном оплодотворении (ЭКО) сопряжено с рядом требований, и чаще всего для этой области приобретают модели GOLEM 6 ESP или GOLEM F1. Сейчас мы сравним эти два гинекологических кресла применительно к данной области использования, чтобы оценить преимущества каждого.


При ЭКО важно, чтобы гинекологическое кресло легко преобразовывалось в стол, при этом выполняло роль как смотрового, так и лечебного кресла или стола. Таким требованиям отвечает GOLEM F1, а также лечебная версия GOLEM 6 ESP. Впрочем, существует целый ряд отличий между этими моделями, о чем свидетельствует даже внешний вид:

  

По-перше, навіть у максимальній комплектації GOLEM 6ET ESP має 4 електроприводу: управління висотою, кутом нахилу спинки, сидінням (положення Trendelenburg) і секцією ніг. Останнє дозволяє розкладати крісло в стіл за допомогою натискання на пульт / педаль. У той же час секція голови змінює кут нахилу при натисканні на кнопку пневмопривода, що знаходиться позаду спинки крісла, і одночасній зміні цього кута другою рукою. Тоді як в GOLEM F1 це здійснюється за допомогою додаткового електродвигуна. Також в гінекологічному кріслі GOLEM 6ET ESP пацієнтка змушена самостійно піднімати ноги на опори по Геппеля або шпори упори, в той час як в найбільш «просунутої» моделі GOLEM F1, передбачений ще шостий електропривод, за допомогою якого ноги пацієнтки, просто сіла в крісло як на звичайний стілець, будуть підняті до необхідного рівня самим лікарем за допомогою пульта управління. Дана обставина - цінна опція, особливо коли необхідно уникати напруги у пацієнтки м'язів черевного преса.


Описані відмінності показують значну «фору», яка є у розпорядженні гінекологічне крісло GOLEM F1 в порівнянні з GOLEM 6ET ESP. Більш того, є ще цілий ряд ефектних і корисних переваг. Ми розглянемо їх в наступній статті, а крім того дамо відповідь на питання, чому не дивлячись на все це на українському ринку гінекологічних крісел для ЕКО GOLEM 6ET ESP продається не менш успішно, ніж GOLEM F1.