Головна

Гінекологія/урологія

Гінекологічне крісло – не просто елемент меблювання кабінету гінеколога, але й обладнання, за зовнішнім виглядом якого спершу оцінюють весь кабінет, зручність якого для пацієнтки впливає на відчуття комфорту, а функціонал – на роботу самого спеціаліста. На жаль, усім цим часто нехтують, і загальне враження про похід до гінеколога псується.

Гінекологічні крісла GOLEM виробництва чеської компанії RQL дозволяють обрати з великої кількості варіантів комплектацій саме те крісло, яке потрібне Вам. Це може бути просте оглядове крісло для амбулаторного кабінету з мінімальним набором функцій, чи складне крісло з повним комплектом електроприводів для оглядів, з окремим пересувним кольпоскопом або змонтованим на самому кріслі. Окрім того гінекологічне крісло можна замовити з додатковим обладнанням для проведення операцій. Також це може бути акушерський стіл, або ж спеціалізовані крісла для проведення уродинамічного дослідження спроектовані на базі гінекологічного крісла чи спеціально призначені для уродинаміки.

GOLEM є синонімом міцної та надійної конструкції, першокласного дизайну та витонченого функціоналу, що поліпшувався впродовж багатьох років.

У виготовленні гінекологічних крісел GOLEM застосовуються найякісніші компоненти світових лідерів: електроприводи LINAK (Данія), колеса TENTE (Німеччина), гідравлічні приводи POWER-PACKER (Голандія), фурнітуру ELESA-GANTER (Італія та Німеччина), штучну шкіру SPRADLING (США), газові пружини BANSBACH (Німеччина).

Металеві частини вкриті порошковим покриттям (сірий RAL 7035), яке безпечне для здоров’я людини. Робочі поверхні якісно обтягнуті штучною шкірою, сертифікованою для використання в сфері охорони здоров’я; вибір з-поміж 20 кольорів відповідно до нашого каталогу доступний без жодних доплат.

Нижня рама, рухомі механізми та всі сегменти захищені спеціальним пластиковим покриттям, що легко миється, виготовленим з білого АБС-пластику – з міркувань безпеки та гігієни.

Всі частини можуть митись та дезінфікуватись звичайними миючими засобами.

Гінекологічні крісла обладнані ніжками з налаштуванням висоти або гальмівними колесами. Обидва варіанти забезпечують стабільність, хорошу вантажопідйомність та безпеку в роботі.

Використання високоякісних електроприводів, що працюють тихо і без вібрації, та лінійних каналів попереджає горизонтальні зсуви під час налаштування висоти робочої поверхні (жодних змін положення пацієнта при підйомі або опусканні). Це додає комфорту при роботі.

Гарантійний період обслуговування складає 1 рік. Якісний сервіс в цей час, так само як і в післягарантійний період, забезпечується кваліфікованими інженерами нашої компанії.